Послуги

Наше агентство прагне постійно підвищувати якість та поширювати межі наших послуг. Тому ми продовжуємо спостерігати за новими трендами та шукати нові шляхи і засоби привертання уваги. Підтвердженням тому є зростаюча кількість задоволених клієнтів. Наше головне завдання – це задоволений замовник; це саме те, до чого ми прагнемо.


Розробка стилю фірми

Хочете відрізнятися від своїх конкурентів? В цьому Вам допоможе якісний логотип та єдиний фірмовий стиль. Яскраве візуальне втілення стилю фірми – це один із найважливіших факторів якісної презентації. Ми створимо спільний стиль Вашої компанії, якій підкреслить Вашу індивідуальність та буде діяти гармонійно і привабливо.

Рекламна поліграфія

Друкована реклама - це один з основних елементів у розробленні реклами та найпростіший засіб звернути на себе увагу. Ми пропонуємо широкий вибір варіантів презентації для Вашої компанії або продукції: розміщення логотипу на рекламних предметах, виготовлення візитних карток, реклама на транспортних засобах/ на кузові автомобілів та багато іншого. В залежності від носія реклами та необхідних результатів, ми використовуємо технології і матеріали відповідного призначення та з великою довговічністю.